Jesteśmy Biurem Podróży!

Serwis eParkingi.pl prowadzony jest przez profesjonalne akredytowane przez międzynarodowe zrzeszenie przewoźników lotniczych IATA biuro FunFly obsługujące podróże służbowe oraz prywatne.
Serwis ma służyć pomocą w zakresie wyszukania i rezerwacji miejsca parkingowego przy każdym czynnym lotnisku cywilnym w Polsce a także Europie.

Biuro FunFly prowadzone jest i obsługiwane przez kasjerów lotniczych z uprawnieniami IATA do sprzedaży biletów lotniczych oraz z wieloletnim doświadczeniem w obsłudze podróży służbowych i prywatnych.
Read more

Dlaczego z nami?

Kilkunastoletnie doświadczenie w branży lotniczej pozwala nam zrozumieć potrzeby pasażerów.

Nasza wieloletnia praktyka pozwala nam na dokonanie niestandardowych rozwiązań, których w innym miejscu nie znajdziesz. Nasi pracownicy posiadają oficjalne uprawnienia kasjera lotniczego,potwierdzone przez wiodące linie lotnicze oraz szkolenia z systemów rezerwacyjncyh Amadeus oraz Galileo, dzięki nam możesz wykupić lub dokonac rezerwacji na:

Mamy licencję IATA

Jesteśmy akredytowanym agentem IATA – Międzynarodwoego zrzeszenia przewoźników lotniczych

Dzięki temu, to my bezpośrednio mamy możliwość wystawiania, zmian i anulacji biletów lotniczych w czasie rzeczywistym praktycznie 24 godziny na dobę.

Małe Grupy

Organizujemy wyjazdy dla małych grup turystycznych w różne zakątki świata w tym Targi Kantońskie.
Read more

Wycieczki Prywatne

Zwiedzaj Europę samolotem
Organizujemy prywatne wyjazdy do miast europejskich z przelotem samolotem, zakwaterowaniam, wynajmem samochodu na miejscu i innych usług.
Read more